Maatwerk websites of webshop laten bouwen
Je zoekt een agency die een website voor je kan bouwen. Of een webshop. Geen standaard templates, maar maatwerk. Mooi, duidelijk, effectief. Een partij zonder ingewikkelde praatjes. Bingo.
Wij zijn Niice, een digital agency uit de Achterhoek. We bouwen slimme, snelle en schaalbare websites en -shops – op z’n Achterhoeks: nuchter, transparant en zonder bullshit.
Klinkt goed?

Waarom je website laten ontwikkelen bij Niice?
Ja, genoeg agencies om je heen. Dus waarom kies je voor ons? 6 redenen.
Maatwerk in Craft CMS - volledig afgestemd op jouw bedrijf en doelen.
Geen onnodige overhead - bij ons geen torenhoge Randstad-prijzen, maar kwaliteit voor een eerlijke investering.
Nuchtere samenwerking – we zeggen waar het op staat, zonder vage beloftes.
Direct schakelen met je team – korte lijnen, duidelijke communicatie.
Snelle en schaalbare site – jouw website groeit mee met je bedrijf.
Meer dan een website - onze teams denken verder en maken dat mogelijk.
Craft CMS - daarom werken wij ermee
Craft is hét platform voor bedrijven die serieus werk willen maken van hun online aanwezigheid.
Geen logge systemen of beperkingen, maar een flexibele, gebruiksvriendelijke en razendsnelle website.
Wij zorgen dat alles soepeler werkt dan vers geslepen schaatsen op natuurijs. Technisch en visueel.

Snel antwoord op je vragen
Waarom Craft CMS en geen WordPress of ...? Omdat je volledige controle hebt. Maatwerk zonder onnodige plugins en beperkingen.
Kunnen jullie een bestaande website naar Craft CMS migreren? Zeker! We zorgen voor een soepele overgang zonder dataverlies.
Hoe lang duurt het bouwen van een maatwerk website? Afhankelijk van de complexiteit, maar we hebben de capaciteit, werken efficiënt en leveren snel.
Zij kozen al voor design & technology
Hoe de wens om een nieuwe webshop leidt tot een duurzame samenwerking met transferpersshop.nl
Dit is hoe de wens van Transferpersshop.nl voor een nieuwe webshop leidde tot een duurzame samenwerking. Van webshop en digitalisering tot procesoptimalisaties, copy, campagnes én social content door Liike.
pre-summer sale
Rendement van +27%
jan - okt 2017 vs 2022 google ads
Omzet van +691%
Revolutionaire standaardisatie in de betonindustrie met PBO
In een branche waar maatwerk de norm is, verlegt Prefab Beton Online (PBO) de grenzen van innovatie. Samen met Niice! Wij helpen PBO om met hun visie de markt op de kop te zetten!
Proof of Concept
Voor marktintroductie
the next step
e-commerce
Ook je webshop laat je door ons bouwen
Wil jij een online winkel voor jouw b2b of b2c publiek? Een plek online waar klanten je producten kunnen bekijken, bestellen en delen? Die opvalt en van klanten fans maakt? Die webshop regelen we samen. Net als voor PBO en Transferpersshop.

Laten we samenwerken
Wij zijn een digital agency uit de Achterhoek. We combineren technische expertise met creatief design. Zonder onnodige ruis of opgeblazen projectteams – gewoon topkwaliteit, een website of webshop die werkt. Waar je trots op kunt zijn.
Op zoek naar zo'n site? Laten we kennismaken. Bel ons of stuur een bericht – we bespreken graag de mogelijkheden.
Strateeg & Project Manager
Thijs van der Heijden
Als digital strateeg zorg ik er bij Niice voor dat alles wat we voor jou doen op het gebied van design, development en online marketing, gebaseerd is op een doordachte strategie. Onbezonnen beginnen aan de ontwikkeling van oplossingen of online marketing, is namelijk de formule voor mislukking. Ik zorg ervoor dat onze diensten daadwerkelijk bijdragen aan jouw behoeften en doelen op de lange termijn.
Het strategisch fundament is de basis voor het realiseren van maximaal online succes!
Happiness Manager
Anke Penterman
Als Happiness Manager zorg ik bij Niice voor ondersteuning op kantoor en zet ik me in voor het vitaal houden van de organisatie. Variërend van organiseren, plannen tot zorgen voor de beste werksfeer. Overzicht houden van HR activiteiten en administratieve werkzaamheden tot het ontvangen van klanten. Op naar nog meer "Happiness" op de werkvloer.
Happiness Manager
Daniëlle Starte
Als Happiness Manager probeer ik werken bij Niice elke dag fijner te maken. Niet alleen door leuke uitjes en gezellige momenten te organiseren. Ook al zijn die héél belangrijk.
Nee, vooral door te zorgen voor een efficiënte werkomgeving. Door administratie, HR-activiteiten, interne communicatie, attenties, planningen maak ik het werk van mijn collega's leuker. En dat maakt mij én klanten weer blij!
Head of ecommerce
Sjoerd Pijnappel
Samen met mijn team help ik de omzetdoelstelling van jouw webshop te behalen. Te overstijgen! Dit doe ik met een duidelijke strategie, want met focus en structuur kun jij - net als wij - optimaal aan de omzetgroei werken. Samen zijn wij één team en samen vieren wij jouw succes! Wat wil jij bereiken? Laat het mij weten.
Digital Marketeer
Nick Jansen
Je hebt bedrijfsdoelen, een visie. Maar hoe kom je daar? Ik help je met het uitzetten van die strategie, plannen en werkzaamheden. We gaan samen om tafel en zorgen voor een realistisch marketingdoel. Van die gesprekken krijg ik energie. Jij hoop ik ook! Ook in de rest van onze samenwerking blijf ik je aanspreekpunt. Wel zo handig, weet je altijd wie je moet hebben. Heb jij een uitdaging? Bel, mail, ik spreek je graag!
Copy & Content Writer
Emma van Rijn
Als copy writer help ik mooie bedrijven hun verhaal te vertellen. En dat verhaal vindbaar te maken voor iedereen die het moet lezen. Dat doe ik met teksten die je lezer raken, die hen tot fan, volger of klant maken. Teksten geschreven met jouw doel en doelgroep in het achterhoofd.
Wat de boodschap die je wil delen ook is - kort of uitgebreid, op je website of via social media - door samen te werken zetten we jouw verhaal uitgedacht, pakkend en compleet op 'papier'!
Digital Marketeer
Rick Arink
Als digital marketeer bij Niice zorg ik er samen met mijn collega’s voor dat de juiste mensen jouw website of webshop vinden. Ik ben breed georiënteerd en heb kennis van verschillende disciplines binnen de online wereld. Ook blijf ik door mijn leergierige houding voortdurend op de hoogte van de laatste trends & ontwikkelingen. Gaan we aan de hand van een doordachte strategie samen voor online succes?
Developer
Floris Wijgergangs
Als digital developer zorg ik er bij Niice voor dat jouw webshop, website of webapplicatie een gebruiksvriendelijk, schaalbaar en veilig geheel wordt. Welke functionaliteiten passen bij jouw wensen? Waar komen de effecten die het design tot leven laten komen? Hoe wordt alles zo gebruiksvriendelijk mogelijk, voor zowel bezoeker als gebruiker?
Op deze vragen bijt ik me vast, totdat de perfecte oplossing staat die van alle formaten schermen afspat.
Support Development
Jasper van Naarden
Vragen? Problemen? Feedback? Mij wel bellen! Als support developer bij Niice heb ik één doel: jou een geweldige beleving bezorgen als je onze klantenservice belt.
Ik ben het eerste aanspreekpunt bij uitdagingen en zorg zelf of door samen te werken met ons team voor efficiënte, effectieve oplossingen. En als je dan aan het einde echt geholpen bent? Dan ben ik blij. Succes voor ons allebei!
Ads specialist
Judith Woordes
De beste Google Ads strategie op basis van jouw bedrijfsdoelstellingen? Als Google Ads specialist vind ik 'm. Simpel gezegd, ik focus op de vraag: Hoe krijgen we jouw product of boodschap in de spotlights bij je doelgroep? Om dat te doen, breng ik het zoekgedrag van je doelgroep in kaart. En richt ik advertenties met de juiste boodschap op de juiste personen. Door te blijven optimaliseren, analyseren en experimenteren spelen we samen in op elke kans. Dus wil jij zorgen dat potentiële klanten jou vinden? Dan spreken we elkaar vast snel!
Advertising Specialist
Luuk Vossers
Zet je producten in de schijnwerpers en boost sales! Ik zorg dat ze elke dag zichtbaar zijn bij de juiste mensen, op de juiste manier. Én natuurlijk converteren. Van de perfecte producttitel tot een scherpe prijs en beeld, alles moet kloppen. Met slimme tracking zie ik direct wat werkt en waar we kunnen bijsturen. Zo halen we samen meer relevant verkeer binnen en verhogen we de omzet. En overstijgen we de verwachtingen? Ja, dan maak ik daar graag een feestje van! 🚀
Content strateeg
Ayla Goossens-Everink
Als content strateeg bij Niice ga ik bezig met jouw merkverhaal. Hierin zijn doel, doelgroep én boodschap enorm belangrijk. Ik krijg veel energie van het uitwerken van een goede contentstrategie en klim graag in de pen (of het toetsenbord 😉) om mooie verhalen om te zetten in blogs, e-books, landingspagina’s, whitepapers en meer! Een goede planning hierbij vind ik erg belangrijk.
Dus: wat is het verhaal dat jij graag wil delen?
Head of leadgen
Sander Huting
Mijn focus is ervoor zorgen dat het team optimaal presteert, zodat we samen de beste resultaten halen voor klanten. Voor jou! Daarin werk ik het best met een helder doel voor ogen. Een punt waar we samen naartoe werken. Effectief, doelgericht en efficiënt. Ik word heel gelukkig van blije collega's en blije klanten. Dus zullen we bij jouw doelgroep de juiste snaar raken en je business laten groeien? Ik kijk ernaar uit!

Product Owner
Tim Geerdinck
Als Product Owner ben ik de schakel tussen business en techniek. Jouw wensen help ik vertalen naar oplossingen die wij met onze webteams realiseren.
Uiteraard hoort daar een juiste communicatie, begeleiding en vooruitkijkende blik bij; vanuit mij en vanuit jou! Samenwerken is voor mij cruciaal. Zullen wij beginnen?
Digital marketeer
Giel ter bogt
Hoger komen in Google? Je doelgroep niet alleen bereiken, maar daadwerkelijk laten converteren? Met SEO, Social ads en tracking zet ik me elke dag in voor het verbeteren van jouw online prestaties. Want ik ben blij als jij dat ook bent. Echt! Dus, wanneer gaan we samenwerken aan onze digital happiness?
Content marketeer
Evi Tanck
Als creatieve content marketeer bij Niice werk ik voornamelijk aan het bedenken én creëren van opvallende content voor campagnes. Of het nu gaat om Valentijnsdag, Kerstmis, Black Friday of een andere vette actie of sale - ik zorg ervoor dat je campagne impact maakt!
Klaar om de juiste snaar te raken bij jouw doelgroep?
Project Manager
Maurice Morsink
Projecten volgens de afspraken realiseren en netjes binnen de budgetten werken. Dat is mijn taak als Project Manager. Ik ben de eerste contactpersoon - voor jou en het team. Ik denk strategisch en praktisch mee met je vraagstukken en vertaal dat naar werk voor ons team.
Ohja, en ik beheer de projectplanning. Daar hoef jij je dus geen zorgen over te maken. Wel zo fijn, toch?
Developer
Jorn Wildenbeest
Binnen Niice heb ik, als digital developer, de belangrijke taak om jouw website, webshop of webapplicatie in topconditie te brengen en te houden. De ontwerpen van onze designers zet ik om in een goed functionerend, gebruiksvriendelijke en veilig geheel.
Hoe kunnen we jouw websitebezoekers de juiste ervaring geven? Werkt jouw webshop op elke browser en op elk apparaat? Wordt het aantal problemen tot een minimum beperkt en snel opgelost? Samen met de andere developers bijt ik mij hierop vast, zodat jij zorgeloos door kunt!
Digital designer & No-code specialist
Mike Dusseldorp
Elke dag werk ik als designer en no-code specialist voor en aan merken die zich willen onderscheiden met top-notch design, innoverende no-code oplossingen & award winning websites.
Ik probeer de lat altijd hoger te leggen, zo creëren we samen merken die digitaal opvallen in de massa. Klaar om je te onderscheiden?
Developer
Toni Alilovic
Als digital developer bij Niice vertaal ik de mooiste ontwerpen naadloos naar een eindproduct om trots op te zijn. Websites, webshops, webapplicaties, alle designs breng ik tot leven tot een gebruiksvriendelijk en veilig geheel.
Werkt jouw website op elke browser hetzelfde? Hebben jouw websitebezoekers de ervaring waar jij op hoopt? Passen alle functionaliteiten bij jouw wensen en komen de designs optimaal tot hun recht? Daar houd ik mij mee bezig, zodat jij je zorgeloos op jouw werk kunt richten!
Developer
Mik Wijnen
Als developer bij Niice werp ik mij dagelijks op het functioneren van websites, webshops en webapplicaties. Werkt je website snel, goed en op elk apparaat? Is je webshop wel gebruiksvriendelijk? En is het aantal problemen tot een minimum beperkt?
Ik focus mij op vragen als deze, zodat jij zorgeloos verder kan met jouw werkzaamheden. Altijd met het doel om jouw websitebezoekers een geweldige ervaring te geven.

Developer
Gerben Kraayenhof
Als developer zet ik me bij Niice in om jouw website of webshops niet alleen draaiende te houden, maar optimaal te laten presteren. De rest van de tijd zit ik in de schoolbanken, om jullie straks nóg beter te kunnen helpen. Natuurlijk met uiteindelijk doel om zelf als volwaardig developer ook projecten af te ronden en jouw wensen zo vet mogelijk te realiseren!
UI & UX Designer
Sil Eggink
Als UI & UX designer bij Niice zorg ik ervoor dat het gevoel dat jij wilt overbrengen en het doel dat jij wilt bereiken omgezet wordt in beeld. Beeld dat niet alleen doordacht is, maar ook de aandacht grijpt! Op basis van jouw doelen ga ik aan de slag met een gaaf design voor die gebruiksvriendelijke website die perfect aansluit op jouw organisatie, die conversiegerichte webshop of een webapplicatie voor efficiëntere werkprocessen. Ik zorg voor een design dat jouw doelgroep direct aanspreekt. Ready to rumble!?
UI & UX Design en Developer
Ken Kamperman
Die website waar je mond van open valt, waar Google dolblij van wordt en waar doorontwikkeling op de lange termijn geen probleem vormt. Die goed doordachte producten wil ik neerzetten als UI & UX designer en front-end developer. Met een achtergrond in design en een flinke interesse in web ontwikkeling help ik een efficiëntere workflow te realiseren voor onze projecten, voor jou en de collega developers. Alles voor een gepolijst en kloppend resultaat. Klaar voor?
Developer
Imme Maas
Websites die lekker in het oog vallen met toffe interactiviteit, daar wil natuurlijk iedereen naar kijken. In mijn bijbaan als developer bij Niice zorg ik ervoor dat de gaafste designs worden omgetoverd tot een logische, schaalbare en levendige website. Door fouten te maken en zelf weer op te lossen, krijg ik een echte kick! Daardoor zorg ik ervoor dat jouw website steeds een stukje beter wordt.
Debiteurenbeheer
Kaat
Als chef debiteurenbeheer bij Niice speur ik dagelijks het hele kantoor door. Ik ben hier blijven hangen na mijn snuffelstage en inmiddels ben ik hier niet meer weg te denken. Ik verbind de marketeers, developers en designers met mijn sociale persoonlijkheid met gemak. Bovendien zorg ik dagelijks voor minder stress op de werkvloer, meer gezelligheid én extra beweging tijdens de wandelingen. Heb jij een afspraak met één van mijn teamleden? Dan zorg ik voor een warm welkom. Je merkt het: voor de belangrijkste taken op kantoor ben je bij mij aan het juiste adres!

Developer
Jengo Wiegerinck
Als developer bij Niice houd ik mij bezig met het goed laten functioneren van websites, webshops en webapplicaties. Ik vind het leuk om mooie designs om te toveren naar een interactieve, levendige, schaalbare en optimaal presenterende website. Mijn doel is om jouw gebruikers een goede ervaring te geven op een website.